Lexus NX 300h
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2016 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 197 025 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.5, 114 kW 2AR | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTJBJRBZ302031542 | ||||||
| Reg. nr. | 857NDN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.5 l |
| Kubatuur: | 2494 cm³ |
| Võimsus: | 114 kW |
| Keskmine: | 5.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 117 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4630 mm |
| Laius: | 1845 mm |
| Kõrgus: | 1645 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1890 kg |
| Täismass: | 2395 kg |
| Kandevõime: | 505 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2660 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Lexus NX 300h
Töökindel, ökonoomne, hooldatud auto. Mootoriõli vahetus iga 10000km järel.Kere heas korras, salong suitsuvaba ja puhas, kõik süsteemid töötavad, värv VALGE PÄRL auto!
Pole kunagi õnnetuses olnud. Telefoni on juhtmevaba laadimija.
rasketes ilmastikutingimustes auto kütmiseks on paigaldatud VEBASTO. Kaks rattakomplekti. Originaal läbisõit 197025, 2,5 mootor, nelikvedu.
HOOLDUS AINULT LEXUS CENTER!
857 NDN
Registreerimistasu on makstud!!!
Надёжный, экономичный, ухоженный автомобиль. Замена масла в двигателе каждые 10 000 км.
Кузов в хорошем состоянии без подкрасов, салон чистый и не прокуренный, все системы работают, цвет БЕЛЫЙ ПЕРЛАМУТРОВЫЙ!
В ДТП не участвовал. Телефон с беспроводной зарядкой.
Установлен VEBASTO для обогрева автомобиля в сложных погодных условиях. Два комплекта колёс. Оригинальный пробег 197025, двигатель 2.5, полный привод.
ОБСЛУЖИВАНИЕ ТОЛЬКО В LEXUS CENTER! Никаких вложений не требует.
857 NDN
Регистрационный взнос оплачен!!!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 187 €
Registreerimistasu: 507 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.