Peugeot 3008 GT-Line
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2018 | ||||||
| Läbisõit | 127 869 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 96 kW YH01 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3MCYHZRJS384225 | ||||||
| Reg. nr. | 803MSF | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1499 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Kütusekulu linnas: | 4.4 l/100 km |
| Maanteel: | 3.9 l/100 km |
| Keskmine: | 4.1 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 146 g/km |
| Tippkiirus: | 192 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4447 mm |
| Laius: | 1841 mm |
| Kõrgus: | 1623 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1645 kg |
| Täismass: | 2000 kg |
| Kandevõime: | 355 kg |
| Haagis piduritega: | 1300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2675 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Peugeot 3008 "GT-Line"
3008 GTLine - 1.5 96кВ diesel, пробег 121114, конец 2018года, автомат (8 ступенчатый aisin), панорамная крыша с люком, (почти максимальная комплектация, кроме кожи). Новый бачок и насос adBlue (замена по гарантии после 100тыс, и новые тормозные диски с колодками) никаких вложений не требует, в идеальном состоянии, без подкрасов, два комплекта резины. Куплен новым в Эстонии, обслуживался на пежо сервис. Плата за регистрацию- "О" номер 803MSFComing-/Leaving-Home функция
безключевой доступ
безключевой запуск
беспроводная зарядка телефона
датчики парковки (спереди, сзади)
клима-автоматик
круиз контроль (с удержанием дистанции до переднего транспортного средство)
парковочная камера (360)
противосолнечные козырьки с зеркалами
тонированные стекла
цифровая приборная панель
электрические зеркала заднего вида (с подогревом, складывающиеся, с памятью)
электрические стеклоподъемники
электронное открывание багажника (движением ноги, с пульта)
система автоматического торможения
система контроля слепых зон
система контроля стабильного положения
система контроля тормозного усилия
система предотвращения столкновения
система распознавания дорожных знаков
система удержания полосы движения
датчик дождя, массирующее сиденье (водителя, пассажира)
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 115 €
Registreerimistasu: 465 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.