Peugeot 3008
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2019 | ||||||
| Läbisõit | 85 000 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 96 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF3MRHNSRKS076706 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 08.03.2027 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- 2x võtmed
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Parkimisandur taga
- Parkimisandur ees
- Park Assist 360° kaameraga
- Grip Control -veojõukontrollisüsteem
- ESP-sõiduhaldus- + ASR-veojõukontrollisüsteem
- Automaatne kliimaseade (2-tsooniline)
- Püsikiiruse hoidja + kiirusepiiraja
- Klaaskatus varikatusega ja elektriliselt avatava katuseluugiga
- Elektriliselt reguleeritav juhiiste kahe mälukohaga
- Esiistuja istme kõrguse reguleerimine
- Juhi istme kõrguse reguleerimine
- Sõiduarvuti
- Sademõõtur
- Navigatsioon
- Elektriline seisupidur
- Bluetooth-mobiilivalmidus
- Digitaalne näidikupaneel
- 8" puutetundlik ekraan
- Peugeot Full LED Technology esituled
- LED-päevasõidutuled
- Elektriline tagaluuk
- Elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega välispeeglid
- Kesklukustus kaugjuhtimisega
- Alumiiniumist katuseraamid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| Keskmine: | 7.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 167 g/km |
| Tippkiirus: | 188 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4447 mm |
| Laius: | 1841 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1395 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Haagis piduritega: | 1150 kg |
| Haagis piduriteta: | 690 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 287 €
Registreerimistasu: 1057 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.