Ford Mondeo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2015 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 221 470 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 132 kW T8CC | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0EXXWPCEFD45785 | ||||||
| Reg. nr. | 154BYS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas: traatideta soojendusega
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- CD mängija
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 132 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.4 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 128 g/km |
| Tippkiirus: | 223 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4871 mm |
| Laius: | 1852 mm |
| Kõrgus: | 1490 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1589 kg |
| Täismass: | 2270 kg |
| Kandevõime: | 681 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Pilkupüüdev ökonoomne kuid äkiline!
Hästi hoitud ja regulaarselt hooldatud masin. Madalad kulud ja väga ökonoomne masin. Talverehvid eraldi valuvelgedel kaasa.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 164 €
Registreerimistasu: 454 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Ford Mondeo
2021, 191 030 km
12 699 €
142 €/kuus
Ford Mondeo
2019, 217 000 km
13 499 €
159 €/kuus
Ford Mondeo
2020, 64 373 km
18 490 €
212 €/kuus
Volkswagen Passat
2015, 312 000 km
10 500 €
124 €/kuus
Peugeot 508
2017, 206 000 km
10 500 €
124 €/kuus
Renault Grand Scenic
2017, 169 000 km
10 500 €
124 €/kuus