Suzuki SV 1000S
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 2003 · Ameerika Ühendriigid | ||||||
| Läbisõit | 53 000 km | ||||||
| Keretüüp | Klassikaline mootorratas, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 91 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | JS1VT54A132102259 | ||||||
| Reg. nr. | 90PO | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2025 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 996 cm³ |
| Võimsus: | 91 kW |
| Kütusepaagi maht: | 18 l |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Klassikaline mootorratas |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2100 mm |
| Laius: | 850 mm |
| Kõrgus: | 1120 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 210 kg |
| Täismass: | 415 kg |
| Kandevõime: | 200 kg |
| Teljevahe: | 1420 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Õli vahetatud,TÜV praeguse seisuga puudub,kuid saab iga hetk tehtud ,kui on kindel soovija
Uus tagarehv.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!