Toyota Auris
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2007 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 110 500 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 71 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SB1KM56E50F003684 | ||||||
| Reg. nr. | 796AZR | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
AUDIO, VIDEO, KOMMUNIKATSIOON
- stereo (originaal)
- helivõimendi
- kõlarid
SISUSTUS
- iluliistud salongis
- taskud esiistmete seljatugedes
- jalamatid
- topsihoidjad
- nahkkattega käigukanginupp
MUU VARUSTUS
- 12v pistikupesad
- välistemperatuuri näidik
- tagaklaasi soojendus
- pagasikate
- kaubakinnituse konksud
- tagaklaasi puhasti
- esi- ja tagarataste porikummid
TULED
- esitulede pesurid
- päevasõidutulede automaatne lülitus
- udutuled (tagumine)
MUGAVUSVARUSTUS
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- 4x elektrilised akende tõstukid
- peeglid päikesesirmides
- valgustusega
- kohtvalgustid
TURVA- JA OHUTUSVARUSTUS
- roolivõimendi
- kesklukustus (puldiga)
- ABS pidurid
- turvapadi
- turvakardinad
- kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- signalisatsioon
- immobilisaator
- stabiilsuskontroll
- pidurdusjõukontroll
- veojõukontroll
- lisapidurituli
- vihmasensor
- ISOFIX lasteistme kinnitus
ROOL
- reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus)
- multifunktsionaalne rool
- nahkkattega rool
ISTMED
- tekstiilpolster
- 2x istmesoojendused
- käetugi ees (laekaga)
- käetugi taga
- tagaistme seljatugi allaklapitav
REHVID JA VELJED
- suverehvid
- ilukilbid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1398 cm³ |
| Võimsus: | 71 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.7 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 163 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4220 mm |
| Laius: | 1760 mm |
| Kõrgus: | 1515 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1295 kg |
| Täismass: | 1720 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Autorongi mass: | 2720 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2600 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Heas seisukorras Toyota Auris - puhas ja korralik nii seest kui väljast, salong hoitud ning tehnika toimib korrektselt.Tegemist on praktilise ja töökindla igapäevaautoga, mis sobib ideaalselt nii linnasõitudeks kui ka pikemateks otsadeks.
Sobib hästi inimesele, kes otsib ökonoomset ja muretut autot - ideaalne esimeseks autoks, igapäevaseks tööle-sõiduks või väikesele perele.
Varustus:
– Konditsioneer (A/C)
– Elektrilised aknad
– Multifunktsionaalne rool
– ISOFIX kinnitused
– Istmesoojendused ees
Võta julgelt ühendust ja tule vaatama!
CarProf Garantii 2 kuud / 2000 km
Võimalus kasutada oma praegust sõidukit sissemaksuks või vahetuseks.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 76 €
Registreerimistasu: 313 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.