Škoda Superb
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2020 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 244 092 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBJH9NPXL7070186 | ||||||
| Reg. nr. | 946TTM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Ajam / Vedrustus
- Adaptiivveermik (DCC) koos sõidurežiimi valikuga
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- ESP stabiilsuskontroll
- EDS/ADR veojõukontroll
- Elektriline käsipidur
- Automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi
- Lisapidurituli
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Kesklukustus puldiga
- Vihmasensor
- Külgturvapadi
- Immobilizer
- start blocker
- isofix mounts
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Reahoidmisabiline „Lane Assist“
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- "Hädaabi"
- Parkimisandurid ees ja taga
- Start-Stop system
- Nahkrool
- Multifunktsionaalne rool
- Reguleeritav roolisammas
- Nahkkattega käigukanginupp
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Toonitud klaasid
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Tagaklaasi soojendus
- Elektriliselt avanev tagaluuk
- Jalamatid veluurist
- Elektrilised välispeeglid
- Elektrilised välispeeglid soojendusega
- Elektrilised välispeeglid kokkuklapitavad
- Soojendusega rool
- Must lagi
- Dimming mirror
- Automatic Air Care "Climatronic" 3 zone
Rehvid ja veljed
- Lamellrehvid
- Varuratas
Tuled
- Udutuled ees
- Udutuled taga
- Esitulede pesurid
- Matrix LED esituled
- LED esituled
- LED tagatuled
- automaatne esitulede ulatuse reguleerimine
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- USB liides
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
- Programos ryšys
- Aktiivne teabeekraan
- Juhi infosüsteem
- CANTON sound system
Istmed
- Nahkpolster
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Katusereelingud
- Porikummid
- Hooldusraamat
- Metallikvärv
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 139 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4862 mm |
| Laius: | 1864 mm |
| Kõrgus: | 1462 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1597 kg |
| Täismass: | 2196 kg |
| Kandevõime: | 599 kg |
| Autorongi mass: | 4196 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 183 €
Registreerimistasu: 725 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Škoda Superb
2021, 140 279 km
20 990 €
225 €/kuus
Peugeot 5008
2018, 135 735 km
17 990 €
206 €/kuus
Ford Transit Custom
2018, 179 000 km
17 990 €
213 €/kuus
Ford Transit Custom
2018, 172 644 km
17 990 €
200 €/kuus
Mercedes-Benz A 180
2019, 200 000 km
17 999 €
212 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2020, 200 355 km
17 999 €
201 €/kuus