Mazda CX-5
| Seisukord | Kasutatud |
| Esmareg. | 12.2017 · Saksamaa |
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta |
| Kütus | Diisel |
| Mootor | 110 kW |
| Käigukast | Manuaal |
| Veoskeem | Esivedu |
| Tehnoülevaatus | 01.2027 |
Kuulutus on arhiveeritud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 132 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |