Fiat Muu mudel
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.1999 · Soome | ||||||
| Keretüüp | 3 ust, 6 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.9, 66 kW DHX | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | ZFA23000005671800 | ||||||
| Reg. nr. | 066VDM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Pidurid
Mugavus
- 220V pistikupesa: ees
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori
- Välispeeglid
- Rool
- Rulookardin tagaaknal
Sisustus
- Jalamatid
- Armatuurlaud
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
Muu
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1920 cm³ |
| Võimsus: | 66 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 6 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 5900 mm |
| Laius: | 2220 mm |
| Kõrgus: | 2740 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Matkaauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2770 kg |
| Täismass: | 3400 kg |
| Kandevõime: | 630 kg |
| Teljevahe: | 3700 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Reg.tasu kokkuleppel
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 577 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.