Honda Gold Wing
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.1994 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 74 000 km | ||||||
| Keretüüp | 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 72 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | 1HFSC2209RA602756 | ||||||
| Reg. nr. | 23UX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Müüja: Helar
Tartu , Eesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1520 cm³ |
| Võimsus: | 72 kW |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2650 mm |
| Laius: | 1140 mm |
| Kõrgus: | 1550 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 389 kg |
| Täismass: | 570 kg |
| Kandevõime: | 181 kg |
| Teljevahe: | 1730 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tel 56822733Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.