Toyota Land Cruiser
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2016 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 285 900 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 4/5 ust, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.8, 130 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTEBR3FJ10K029636 | ||||||
| Reg. nr. | 693BSK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2028 | ||||||
Varustus
Käigukastid
- Automaatkäigukast
Turva- ja ohutusvarustus
- Roolivõimendi
- ABS pidurid
- EDS/ADR veojõukontroll
- Täismõõdus juhi ja kaassõitja turvapadjad
- 3-punkti turvavööd tagaistmetel
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Signalisatsioon
- Immobilizer
- start blocker
Mugavusvarustus
- Püsikiiruse hoidja eessõitjaga distantsi jälgiv
- Tahavaatekaamera „Rear View“
- Parkimisandurid ees ja taga
- Nahkrool
- Reguleeritav roolisammas
- Topsihoidjad
- Elektrilised akende tõstukid ees ja taga
- Tagaklaasi soojendus
- Soojendusega rool
- Kliimaseade "Climatronic"
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Suverehvid
Tuled
- Halogeenesituled
- Udutuled taga
Audio, video, kommunikatsioon
- Raadio
- Puutetundlik ekraan
- CD/MP3-taasesitus
- Navigatsiooniseade
- Bluetooth liides
- Mobiiltelefoni liides
Istmed
- Nahkpolster
- Comfort istmed
- Istmesoojendused ees
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Käetugi taga
Muu varustus
- Veokonks
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.8 l |
| Kubatuur: | 2755 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| CO₂ emissioon: | 197 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4780 mm |
| Laius: | 1885 mm |
| Kõrgus: | 1835 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2380 kg |
| Täismass: | 2990 kg |
| Kandevõime: | 610 kg |
| Autorongi mass: | 5990 kg |
| Haagis piduritega: | 3000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2790 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 536 €
Registreerimistasu: 1792 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Land Cruiser
2017, 301 500 km
24 900 €
293 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2017, 104 850 km
34 490 €
396 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2016, 118 000 km
34 999 €
401 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2017, 104 000 km
35 490 €
407 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2020
37 900 €
449 €/kuus
Toyota Land Cruiser
2018, 177 200 km
39 000 €
459 €/kuus