Mercedes-Benz CLS 350
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2012 · Tšehhi | ||||||
| Läbisõit | 417 204 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 195 kW 642858 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WDD2183931A055622 | ||||||
| Reg. nr. | 235HTN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Mägipidur
Mugavus
- Katuseluuk: elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline, mäluga
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Õhuga reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees
- Comfort istmed: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Sahtlid esiistmete all
- Topsihoidjad: ees, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool: nahkkattega
- Laepolster: tume
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- GSM antenn
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- CD mängija
- DVD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: matrix led
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Seadistatava disainiga välisvalgustus
- Lisatuled
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa suverehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2987 cm³ |
| Võimsus: | 195 kW |
| Kütusekulu linnas: | 8.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 6.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 177 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4996 mm |
| Laius: | 1881 mm |
| Kõrgus: | 1421 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1875 kg |
| Täismass: | 2360 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Teljevahe: | 2874 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 173 €
Registreerimistasu: 688 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.