Citroën C4 Cactus RipCurl
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2017 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 111 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 81 kW HN01 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF70PHNZBGE558798 | ||||||
| Reg. nr. | 531LJV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
Mugavus
- Panoraamkatus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Vihmaandur
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
Sisustus
- Jalamatid: kumm
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1199 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.4 l/100 km |
| Maanteel: | 3.7 l/100 km |
| Keskmine: | 4.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 100 g/km |
| Tippkiirus: | 188 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4157 mm |
| Laius: | 1729 mm |
| Kõrgus: | 1540 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1095 kg |
| Täismass: | 1555 kg |
| Kandevõime: | 460 kg |
| Haagis piduritega: | 825 kg |
| Haagis piduriteta: | 545 kg |
| Teljevahe: | 2595 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Cactus RipCurl eriversioon!
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 58 €
Registreerimistasu: 313 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.