Citroën Jumper L1H2 BlueHDi 130
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 49 590 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | 4 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 96 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF7YB2MFA12L95989 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Rool: multifunktsionaalne
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Suverehvid
Muu
- Veokonks
- Astmelauad
- Päikesepaneel, ventilatsioon, autonoomne salongisoojendus(puldist juhitav),tagumistel ustel olevad aknad on avatavad ja varustatud sääsevõrkude ja ruloodega.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 96 kW |
| CO₂ emissioon: | 163 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4963 mm |
| Laius: | 2050 mm |
| Kõrgus: | 2522 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Matkaauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2442 kg |
| Täismass: | 3300 kg |
| Kandevõime: | 858 kg |
| Autorongi mass: | 5800 kg |
| Haagis piduritega: | 2500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Küsi lisainfot ja varustust.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 70 €
Registreerimistasu: 571 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.