Kia Sorento TX Platinum
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 307 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.2, 147 kW D4HB | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | KNAPH81BDF5080951 | ||||||
| Reg. nr. | 669BNW | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
Mugavus
- Panoraamkatus: avatav, elektrilise rulooga
- Jahutusega kindalaegas: ees
- 12V pistikupesa
- USB
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: 360
- Digitaalne näidikutepaneel
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Ventileeritavad istmed: ees
- Istmesoojendused: ees, taga
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Toonitud klaasid
- Rulookardinad ustel
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Differentsiaal
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, külgedel, taga
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mälukaardi pesa, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer: originaal infinity
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Eestist uuena ostetud. Hooldatud ja hoitud auto. Just teostatud õlivahetus.
- Märkimisväärsed lisad:
- *Adaptiivne püsikiirusehoidja
- *360kraadi parkimiskaamerad
- *Panoraamkatus
- *Elektri istmed
- *Ventileeritavad esiistmed
- *Pimenurga andurid
- *Infinity premium helisüsteem (võimendi ja subwoofriga)
- *Vōtmevaba käivitus
- *Elektriline tagaluuk
- Jne
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.2 l |
| Kubatuur: | 2199 cm³ |
| Võimsus: | 147 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5.9 l/100 km |
| Keskmine: | 6.6 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 70 l |
| CO₂ emissioon: | 174 g/km |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4780 mm |
| Laius: | 1890 mm |
| Kõrgus: | 1680 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1917 kg |
| Täismass: | 2510 kg |
| Kandevõime: | 593 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2780 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Vahetuse võimalusMootorsõidukimaks
Aastamaks: 315 €
Registreerimistasu: 1022 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.