SEAT Alhambra
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2005 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 345 555 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.9, 85 kW AUY | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VSSZZZ7MZ5V508627 | ||||||
| Reg. nr. | 707BMB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Tekstiilpolster
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks
- Pagasikate
- Autoga tuleb kaasa matka kast mis on kergesti teisaldatav ja mille peale saab voodi teha.
- Kõik 7 istet olemas.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.9 l |
| Kubatuur: | 1896 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 6.5 l/100 km |
| Keskmine: | 7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 205 g/km |
| Tippkiirus: | 177 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4730 mm |
| Laius: | 1816 mm |
| Kõrgus: | 1790 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1757 kg |
| Täismass: | 2510 kg |
| Kandevõime: | 753 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
| Teljevahe: | 2835 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 442 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.