BMW R 18 TRANSCONTINENTAL
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 1 350 km | ||||||
| Keretüüp | Cruiser | chopper, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 67 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| Garantii | 01.05.2029 | ||||||
| VIN | WB10L4108R6J87430 | ||||||
| Reg. nr. | LT57 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- Võtmeta käivitus
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Istmesoojendused
Multimeedia
- Stereo
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1802 cm³ |
| Võimsus: | 67 kW |
| Keskmine: | 5.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 134 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Cruiser | chopper |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2640 mm |
| Laius: | 970 mm |
| Kõrgus: | 1500 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 511 kg |
| Täismass: | 630 kg |
| Kandevõime: | 119 kg |
| Teljevahe: | 1695 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Tehasegarantii kuni 05/2029
Tehasegarantii kuni 05/2029, sõidukit korrapäraselt korrektselt margiesinduses hooldatud. Sõiduk sisaldab lisavarustust:- Adaptiivsed esituled
- Kütusepaagi kork, lukustatav
- Päevasõidutuled
-Mäestardi assistent
- Pro esituled
- Raadio tarkvara ECE
- Keskluku süsteem
- Eridisain 719 veljed Aero
- Rehvirõhu kontroll
- Jõuülekanne
- Multifunktsionaalsed suunatuled
- Adaptiivne püsikiirusehoidja
- Signalisatsioon
- Marshall Gold Series Stage 2
- Eridisaini pakett Aero
- Eridisaini pakett Option 719
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.