BMW R 18 B
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 3 315 km | ||||||
| Keretüüp | Cruiser | chopper, 2 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.8, 67 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| Garantii | 03.05.2028 | ||||||
| VIN | WB10L3102N6F78662 | ||||||
| Reg. nr. | EN06 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Signalisatsioon
Mugavus
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Istmesoojendused
- Kesklukustus
Multimeedia
- Stereo
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.8 l |
| Kubatuur: | 1802 cm³ |
| Võimsus: | 67 kW |
| Keskmine: | 5.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 134 g/km |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Cruiser | chopper |
| Istekohti: | 2 tk |
| Pikkus: | 2560 mm |
| Laius: | 970 mm |
| Kõrgus: | 1400 mm |
| Sõiduki kategooria: | L3e |
| Sõiduki tüüp: | Mototehnika |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 480 kg |
| Täismass: | 630 kg |
| Kandevõime: | 150 kg |
| Teljevahe: | 1695 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Kehtiv tehasegarantii kuni 05/2028
Kehtiv tehasegarantii kuni 05/2028, mai 2026 tehtud hooldus Inchcapes.Lisavarustus:
- adaptiivsed esituled
- Adaptiivne püsikiirushoidja
- Chrome disain
- First Edition
- Istmesoojendus
- Keskluku süsteem
- kokku klapitav jalatugi
- Lukustatav kütusepaagi kork
- Mäestardi assistent
- Marshall Gold Series Stage 1
- Päevasõidutuled
- Pro esituled
- Raadio Tarkvara ECE
- Rehvirõhu kontroll
- Signalisatsioon
- Tagurpidi käik
- Mootori kaitseraud
- Kaasreisija seljatugi
Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.