BMW 530 M-pakett
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2008 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 370 641 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 173 kW 306D3 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | WBAPX71010B988473 | ||||||
| Reg. nr. | 519RFD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.04.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Panoraamkatus: avatav
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, mäluga, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus, elektriline
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Sportistmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, aux sisend
- Helivõimendi
- Kõlarid
- DVD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2993 cm³ |
| Võimsus: | 173 kW |
| Kütusekulu linnas: | 9.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.3 l/100 km |
| Keskmine: | 6.8 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 180 g/km |
| Tippkiirus: | 243 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4843 mm |
| Laius: | 1846 mm |
| Kõrgus: | 1491 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1775 kg |
| Täismass: | 2300 kg |
| Kandevõime: | 525 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2886 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Registreerimistasu makstud!
Müüa väga heade lisadega M-paketiga E61, toodud 2022 Saksamaalt. REGISTREERIMISTASU MAKSTUD!- Sport Comfort mäludega sisu
- Istmesoojendused ees ja taga
- Panoraamkatus
- Solar esiklaas
- Adaptiivne püsikiirusehoidja
- Adaptiivsed esituled
- HiFi heli
- Interjööri on lisatud tähistaevas valgustus
- Head-up display
- Roolisoojendus
- Hüdroluuk
Pildil olevate velgedega hind 7799€
18" erilaiade style 128 velgedega hind 7500€
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 97 €
Registreerimistasu: 423 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.