Audi Q7
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2006 · Soome | ||||||
| Läbisõit | 460 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.0, 171 kW BUG | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ4L57D048423 | ||||||
| Reg. nr. | 346HRP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.12.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lapselukk
- ABS pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas: ees
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2967 cm³ |
| Võimsus: | 171 kW |
| Kütusekulu linnas: | 14.6 l/100 km |
| Maanteel: | 8.4 l/100 km |
| Keskmine: | 10.5 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 282 g/km |
| Tippkiirus: | 216 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 5209 mm |
| Laius: | 1983 mm |
| Kõrgus: | 1772 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2400 kg |
| Täismass: | 3120 kg |
| Kandevõime: | 720 kg |
| Haagis piduritega: | 3200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3013 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Audi Q7 2006
Müüa töökindel ja ruumikas Audi Q7. Auto on igapäevases kasutuses – käivitub, sõidab ja pidurdab. Tegemist ei ole uue autoga ning esineb ka iluvigu.Seisukord:
Kerel esineb roostet (rattakoobastel, uste äärtel ja ukse linkide juures)
Pidurid vajavad ülevaatamist (piduripedaal pehme)
Tehniliselt sõidukorras
Läbisõit: 460 000 km
Auto vajab veidi hoolt ja nokitsemist, kuid korralikult korda tehes on tegu väga hea ja mugava masinaga.
Lisainfo:
Väga ruumikas ja sobib hästi pereautoks (7 kohta)
Kõrge kliirens – mugav ka kehvematel teedel
Võimas ja kindel sõiduelamus
Hea võimalus kellelegi, kes otsib soodsamat ja on valmis ise veidi panustama.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 174 €
Registreerimistasu: 839 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
MOGO autolaen
Unistuste autost jääb raha puudu? Mogo tuleb appi! Unusta pikad ootamised ja karmid pangatingimused – meie juures saad laenutaotlusele vastuse ja raha kätte samal päeval. Laenuraha jõuab sinuni koheselt ning sul 30 päeva aega leida endale sobiv sõiduk. Protsess on lihtne, kiire ja murevaba. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ega kohusta sind millekski!