Porsche Cayenne Turbo
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2018 | ||||||
| Läbisõit | 136 135 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 4.0, 404 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WP1ZZZ9YZKDA91725 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Öise nägemise assistent
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
Mugavus
- Õhkvedrustus
- Reguleeritav vedrustus
- Panoraamkatus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Servosulgur ustel
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, isetumenevad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Ventileeritavad istmed: ees, taga
- Istmesoojendused
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Laepolster: tume
- Nahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, mp3 mängija
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
Tuled
- Lähituled: led
- Kaugtuled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Udutuled
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 4.0 l |
| Kubatuur: | 3996 cm³ |
| Võimsus: | 404 kW |
| Kütusekulu linnas: | 16.2 l/100 km |
| Maanteel: | 9.3 l/100 km |
| Keskmine: | 11.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 267 g/km |
| Tippkiirus: | 286 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4926 mm |
| Laius: | 1983 mm |
| Kõrgus: | 1702 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2250 kg |
| Täismass: | 2935 kg |
| Kandevõime: | 685 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2895 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Hinnale lisandub omanikuvahetus 99 eurot ja registreerimistasu.Lisagarantii võimalus 1 aasta 659 EUR
Autole teostatud tehniline kontroll ning müügieelne ettevalmistus.
Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 905 €
Registreerimistasu: 3908 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.