Škoda Octavia 4x4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 137 228 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TMBLJ8NX5PY026975 | ||||||
| Reg. nr. | 849DPS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: ees, taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon: mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Nahkpolster: must
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed: 18"
Muu
- Veokonks: elektriline
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| CO₂ emissioon: | 141 g/km |
| Tippkiirus: | 217 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4703 mm |
| Laius: | 1829 mm |
| Kõrgus: | 1498 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1691 kg |
| Täismass: | 2190 kg |
| Kandevõime: | 499 kg |
| Autorongi mass: | 4190 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2677 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müügihinnale lisandub registreerimistasu. Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 198 €
Registreerimistasu: 933 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.