Subaru Outback
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2014 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 347 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW EE20 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JF1BRDLY5EG170500 | ||||||
| Reg. nr. | 213BMT | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Vargusvastased turvapoldid/mutrid
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas: täismõõdus
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.6 l/100 km |
| Keskmine: | 6.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 166 g/km |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4790 mm |
| Laius: | 1820 mm |
| Kõrgus: | 1605 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1699 kg |
| Täismass: | 2130 kg |
| Kandevõime: | 431 kg |
| Haagis piduritega: | 1700 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2745 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Viimased 5a minu naise kasutuses olnud suur ja ökonoomne pereauto. Hooldused iga 10-15 tuhande tagant. Teele pole jätnud ja talvel kinni ka ei jää :)Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 192 €
Registreerimistasu: 666 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.