Škoda Rapid Active
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2015 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 149 400 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 77 kW CBZB | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMBEN6NH1F4549281 | ||||||
| Reg. nr. | 065BNM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Reguleeritav roolisammas
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasikate
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 77 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 125 g/km |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Sinine |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4304 mm |
| Laius: | 1706 mm |
| Kõrgus: | 1459 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1217 kg |
| Täismass: | 1630 kg |
| Kandevõime: | 413 kg |
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 580 kg |
| Teljevahe: | 2589 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Soodne pakkumine!
Korrapäraselt hooldatud ühe omaniku auto.Ökonoomne ja igati tubli kaaslane.
Auto ei ole uus, vastavalt vanusele leidub ka iluvigu.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 103 €
Registreerimistasu: 331 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.