MINI Cooper
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2011 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 260 310 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 3 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.6, 90 kW N16B16A | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WMWSU31020T083634 | ||||||
| Reg. nr. | 672HBK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.08.2026 | ||||||
Müüja: Riina
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Signalisatsioon
- Mägipidur
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- Kliimaseade
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Valgustuspakett
Multimeedia
- CD mängija
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 90 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.9 l/100 km |
| Maanteel: | 4.6 l/100 km |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 127 g/km |
| Tippkiirus: | 203 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 3 tk |
| Pikkus: | 3723 mm |
| Laius: | 1683 mm |
| Kõrgus: | 1407 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1150 kg |
| Täismass: | 1525 kg |
| Kandevõime: | 375 kg |
| Teljevahe: | 2467 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
MINI COOPER 1,6 90kw 2011a.
Heas korras, komplektne, kõik välis- ja sisedetailid terved, auto igapäevases kasutuses. Originaal valuveljed, kaasa saab naastrehvid. Hind ei ole kivist...
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 70 €
Registreerimistasu: 273 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.