Nissan Qashqai Tekna Plus 2WD Xtronic
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2018 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 121 700 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, Wagon, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 85 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | SJNFEAJ11U2045353 | ||||||
| Reg. nr. | 480MRS | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.03.2028 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Pimenurga hoiatus
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Immobilisaator
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster: pruun
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa, mp3 mängija
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- CD mängija
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Registreerimistasu makstud
- Lane assist
- Front assist
- BLIS
- 360-kaamera
- Kaugtulede assistent
- Liiklusmärkide tuvastus
- Automaatne parkimine
- Panoraamkatus
- El.juhiiste mäluga
- Bose heli koos subwooferiga
- Elektriline esiklaasisoojendus
- Keyless-Go
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 129 g/km |
| Tippkiirus: | 173 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Pruun |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4394 mm |
| Laius: | 1806 mm |
| Kõrgus: | 1590 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1488 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Kandevõime: | 392 kg |
| Autorongi mass: | 2880 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 680 kg |
| Teljevahe: | 2646 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Meie autodega saab tutvuda aadressil Läike tee 38, Peetri.Sisenemine läbi Inchcape Land Roveri peaukse ning seejärel palume liikuda trepist teisele korrusele.
Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis.
Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll
Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki! Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 140 €
Registreerimistasu: 490 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.