Škoda Kamiq Elegance
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 77 400 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.0, 81 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Mägipidur
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: 2
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Stereo
Tuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid
Muu
- Pagasikate
- Reisiarvesti
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.0 l |
| Kubatuur: | 999 cm³ |
| Võimsus: | 81 kW |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
Kere ja istekohad
| Värv: | Oranž |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4241 mm |
| Laius: | 1793 mm |
| Kõrgus: | 1547 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1307 kg |
| Täismass: | 1746 kg |
| Kandevõime: | 439 kg |
Lisainfo
Garantii kuni 05.2028Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.