Kia cee'd / Ceed
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2019 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 84 146 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | U5YH5814GLL054449 | ||||||
| Reg. nr. | 630PSD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled: led
- Udutuled
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1353 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.9 l/100 km |
| Keskmine: | 5.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 143 g/km |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4600 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1465 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1382 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Kandevõime: | 498 kg |
| Autorongi mass: | 2880 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
REG. TASU MAKSTUD
6 Kuud tasuta kaskoAvariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 116 €
Registreerimistasu: 505 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Kia cee'd / Ceed
2019, 91 364 km
12 900 €
138 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2019, 52 882 km
13 600 €
155 €/kuus
Kia cee'd / Ceed
2020, 115 980 km
13 999 €
150 €/kuus
Renault Megane
2019, 112 000 km
12 000 €
137 €/kuus
Hyundai i30
2018, 83 799 km
12 000 €
137 €/kuus
Renault Kadjar
2017, 95 000 km
12 490 €
143 €/kuus