Audi A5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2018 · Holland | ||||||
| Läbisõit | 162 384 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, Hatchback, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin+CNG | ||||||
| Mootor | 2.0, 125 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZF57JA109584 | ||||||
| Reg. nr. | 335DFD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed: 18"
Muu
- Pagasikate
- ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin+CNG |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 125 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.4 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 133 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4733 mm |
| Laius: | 1843 mm |
| Kõrgus: | 1367 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1709 kg |
| Täismass: | 2130 kg |
| Kandevõime: | 421 kg |
| Autorongi mass: | 3630 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2831 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Avariilisuse info:Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 192 €
Registreerimistasu: 691 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.