Audi A5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2017 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 97 000 km | ||||||
| Keretüüp | Kupee, 2 ust, 4 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 2.0, 140 kW CVKB | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WAUZZZF59JA029672 | ||||||
| Reg. nr. | 045MRM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Müüja: Urmas
Varustus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1984 cm³ |
| Võimsus: | 140 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 120 g/km |
| Tippkiirus: | 240 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Kupee |
| Istekohti: | 4 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 4673 mm |
| Laius: | 1846 mm |
| Kõrgus: | 1371 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1582 kg |
| Täismass: | 1930 kg |
| Kandevõime: | 348 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 740 kg |
| Teljevahe: | 2770 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa Audi A5 S-line
Müüa Audi Mudel: Audi A5 coupe S-line
Aasta: 2017
Läbisõit: 97000km
Mootor: Bensiin, 140kw
Käigukast: Automaat
Värv: Hall
Varustus: Kiirusehoidja, Istmesoojustus
Tehniline seisukord:
Auto on heas seisukorras. Auto on ostetud Eestis ja kõik hooldused on tehtud Audi esinduses. Järgmine ülevaatus 27.07.2027.
Ostetud on uued veljed ning Pirelli rehvid. Kaasa on anda ka talverehvid.
Hind: 19000€
Asukoht: Rae
Kontakt: 5045801
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 107 €
Registreerimistasu: 419 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.