BMW X4 xDrive20i
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 11.2023 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 100 200 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 135 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBA11DT01P9R35552 | ||||||
| Reg. nr. | 440CYJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad
- Turvavööde eelpingutid
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Signalisatsioon
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, isetumenevad, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: sügavus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega
- Käiguvahetus roolilt
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Nahkpolster: pruun
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade: kaardiga, häälkäsklustega
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Lähituled: led
- Päevatuled: led
- Kurvituled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Repair Inclusive - 5 years / 200,000 km
- Soojendusega rool
- Sportistmed
- Galvaaniliselt töödeldud juhtnupud- Muudab kliimaseadme nupud, raadionupud, roolinupud ja ustel asuvad lülitid hõbehalliks.
- Adaptiivsed LED lähi- ja kaugtuled
- Aktiivne püsikiirusehoidja Stop&Go funktsiooniga
- Parkimisassistent- tagurduskaamera, automaatse parkimise funktsioon
- M sportveermik
- Apple CarPlay/Android Auto
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1998 cm³ |
| Võimsus: | 135 kW |
| CO₂ emissioon: | 170 g/km |
| Tippkiirus: | 215 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4751 mm |
| Laius: | 1918 mm |
| Kõrgus: | 1621 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1889 kg |
| Täismass: | 2420 kg |
| Kandevõime: | 531 kg |
| Autorongi mass: | 4420 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2864 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Repair Inclusive garantii pakett on pikendatud kuni 5a / 200 000 km alates esmasest registreerimisest.Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis.
Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 387 €
Registreerimistasu: 1916 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Toyota Highlander
2021, 122 000 km
42 690 €
459 €/kuus
Toyota Highlander
2021, 86 320 km
42 890 €
461 €/kuus
BMW 530
2023, 52 000 km
43 346 €
498 €/kuus
BMW M340i
2021, 147 000 km
43 700 €
500 €/kuus
Volvo XC60
2023, 91 552 km
43 900 €
472 €/kuus
Volkswagen Touareg
2021, 90 276 km
44 300 €
476 €/kuus