Volvo V60
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2011 · Rootsi | ||||||
| Läbisõit | 337 000 km | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.4, 158 kW D5244T11 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | YV1FW83A1C1045808 | ||||||
| Reg. nr. | 594NDN | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Integreeritud lapseiste
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
Mugavus
- 12V pistikupesa: 2 tk
- USB
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi
- Kliimaseade: 2 tsooni, kliimaautomaatik
- Välispeeglid: soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Rool: multifunktsionaalne
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Salongi lisasoojendus
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees, taga
- Laepolster: hele
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal, usb pesa, aux sisend
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Kurvituled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Rehviparanduse komplekt
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Muu
- Veokonks: teisaldatav
- Pagasikate
- Salongi ja pakiruumi eraldusvõrk
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.4 l |
| Kubatuur: | 2400 cm³ |
| Võimsus: | 158 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| Kütusepaagi maht: | 67 l |
| CO₂ emissioon: | 129 g/km |
| Tippkiirus: | 230 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4628 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Kõrgus: | 1479 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1724 kg |
| Täismass: | 2180 kg |
| Kandevõime: | 456 kg |
| Haagis piduritega: | 1600 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2776 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 85 €
Registreerimistasu: 325 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.