Dacia Duster Journey II diesel 4 WD 1.5 TDI
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2024 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 73 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.5, 84 kW K9K U8 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| Garantii | tehase garantii 5 aastat | ||||||
| VIN | VF1HJD40672748167 | ||||||
| Reg. nr. | 471SHH | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2028 | ||||||
Varustus
- Turva- ja ohutusvarustus
- ABS pidurid
- immobilisaator
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- kesklukustus (puldiga)
- lisapidurituli
- peatoed
- roolivõimendi
- signalisatsioon
- vihmasensor
- Mugavusvarustus
- elektrilised välispeeglid (soojendusega)
- kohtvalgustid
- konditsioneer
- parkimisandurid
- parkimiskaamera
- püsikiiruse hoidja
- toonitud klaasid
- Sisustus
- istmed reguleeritava kõrgusega
- istmesoojendused
- jalamatid
- multifunktsionaalne rool
- nahkkattega rool
- tekstiilpolster
- topsihoidjad
- Audio, video, kommunikatsioon
- autokompuuter
- ekraan
- kõlarid
- navigatsiooniseade
- stereo (MP3, USB pesaga)
- Rehvid ja veljed
- rehvirõhu kontrollsüsteem
- Tuled
- LED (päevatuled)
- udutuled
- Muu varustus
- 12v pistikupesad
- pagasikate
- tagaklaasi puhasti
- tagaklaasi soojendus
- välistemperatuuri näidik
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1461 cm³ |
| Võimsus: | 84 kW |
| CO₂ emissioon: | 141 g/km |
| Tippkiirus: | 174 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4341 mm |
| Laius: | 1804 mm |
| Kõrgus: | 1617 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1541 kg |
| Täismass: | 1949 kg |
| Kandevõime: | 408 kg |
| Haagis piduritega: | 1500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2673 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Turva- ja ohutusvarustusABS pidurid
immobilisaator
ISOFIX lasteistme kinnitus
kesklukustus (puldiga)
lisapidurituli
peatoed
roolivõimendi
signalisatsioon
vihmasensor
Mugavusvarustus
elektrilised välispeeglid (soojendusega)
kohtvalgustid
konditsioneer
parkimisandurid
parkimiskaamera
püsikiiruse hoidja
toonitud klaasid
Sisustus
istmed reguleeritava kõrgusega
istmesoojendused
jalamatid
multifunktsionaalne rool
nahkkattega rool
tekstiilpolster
topsihoidjad
Audio, video, kommunikatsioon
autokompuuter
ekraan
kõlarid
navigatsiooniseade
stereo (MP3, USB pesaga)
Rehvid ja veljed
rehvirõhu kontrollsüsteem
Tuled
LED (päevatuled)
udutuled
Muu varustus
12v pistikupesad
pagasikate
tagaklaasi puhasti
tagaklaasi soojendus
välistemperatuuri näidik
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 122 €
Registreerimistasu: 868 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.