Audi A4
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 12.2007 · Läti | ||||||
| Läbisõit | 214 800 km | ||||||
| Keretüüp | Sedaan, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.2, 195 kW CALA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WAUZZZ8K88A001472 | ||||||
| Reg. nr. | 533TLK | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Veojõukontroll
- Elektrooniline seisupidur
- Pidurid
- Signalisatsioon
Mugavus
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: konditsioneer
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused: ees
- Kaassõitja istme seljatugi allaklapitav
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: tume
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Navigatsiooniseade: kaardiga
- Elektriline antenn
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor: automaatne
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Varuratas
- Talverehvid: lamellrehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
- Kaasa valuveljed
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.2 l |
| Kubatuur: | 3197 cm³ |
| Võimsus: | 195 kW |
| Kütusekulu linnas: | 13.5 l/100 km |
| Maanteel: | 6.7 l/100 km |
| Keskmine: | 9.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 219 g/km |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4703 mm |
| Laius: | 1826 mm |
| Kõrgus: | 1417 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1655 kg |
| Täismass: | 2130 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2817 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Audi A4 B8
MÜÜA HARULDASELT VÕIMEKAS AUDI A4 (B8) 3.2 FSI V6 (195 kW)Põhiandmed:
Mootor: 3.2 FSI V6 (195 kW / 265 hj)
Aasta: 2008
Vedav sild: Quattro (nelivedu)
Käigukast: Manuaal
Kirjeldus: Müügiks pakkuda tõelisele sõidunaudingule orienteeritud Audi A4. See ei ole tavaline säästu-diisel – kapoti all tuksub Audi üks viimaseid suuremaid vabalthingavaid V6 bensiinimootoreid, mis pakub ühtlast tõmmet ja tervislikku helipilti, mida tänapäeva väikesed turbomootorid ei suuda asendada.
Auto on dünaamiline ja tänu Quattro neliveole püsib kindlalt teel igasugustes oludes.
Miks valida see auto?
Võimsus: 195 kW tagab kindlustunde möödasõitudel ja emotsiooni igal kiirendusel.
Läbisõit: Vaatamata oma eale on mõõdikul ainult 214 800 km
Mootor: 3.2 FSI V6 (195 kW / 265 hj)
Aasta: 2008
Varustus: (Nahktuba, MMI ekraan, püsikiiruse hoidja).
Hooldus: Hooldamised on tehtud ja kontrollitavad Forss-i esinduses. Samas kohas on tehtud ka kõik muud vajalikud remonditööd.
Seisukord: Auto on vanuse kohta väga heas seisukorras. Mootor töötab ühtlaselt, kuskilt mingeid vedelikke ei leki. Talve lõpul on ka tehtud värske õlivahetus. Alla on pandud ka täiesti uued 17 tollised lamellid, nii ei pea kartma, et südasuvel maha sadava lume tõttu pidamist ei ole.
Kuna tegemist pole siiski esimese nooruse masinaga siis leiab siit sealt ka iluvigu mis sõitmisel takistust ei tee
Vanuri ainsaks probleemiks on tagumise sillatala läbiroostetamine mis on ka ainsaks takistuseks ülevaatuselt puhta lehega läbi pääsemiseks.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 109 €
Registreerimistasu: 565 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.