Suzuki Vitara
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2017 | ||||||
| Läbisõit | 156 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.4, 103 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TSMLYEA1S00404884 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 22.09.2026 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- Kaks komplekti rehve
- Navigatsioonisüsteem
- Nelivedu
- Mokkanahkpolster
- Parkimisandur taga
- Parkimisandur ees
- Tagurduskaamera
- Sõidustabiilsuse juhtimissüsteem
- Automaatne kliimaseade
- Kohanduv püsikiiruse hoidja
- Istmesoojendused ees
- Juhi ja kõrvalistuja istmetel kõrguse reguleerimine
- Kahes osas (60/40) kokkuklapitav tagaistme seljatugi
- Sõiduarvuti
- Sadetunnistin, ohjaa tuulilasin pyyhkimiä automaattisesti
- Elektriaknad ees ja taga
- Mäkketõusu abisüsteem
- Allamäge pidurdamise assistent
- Rooli sügavuse ja kõrguse reguleerimine
- ISOFIX-kinnituskohad 2 tk
- Suzuki Smart Audio 7" puutetundlik ekraan
- LED-päevasõidutuled
- Automaatne esitulede süsteem
- Elektriliselt reguleeritavad, soojendusega küljepeeglid
- Kesklukustus kaugjuhtimisega
- Võtmeta sisenemine/käivitamine
- Katuseraamid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.4 l |
| Kubatuur: | 1373 cm³ |
| Võimsus: | 103 kW |
| Keskmine: | 7.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 128 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 10.2 s |
| Tippkiirus: | 200 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hõbedane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4170 mm |
| Laius: | 1775 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1295 kg |
| Täismass: | 1730 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 128 €
Registreerimistasu: 479 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Suzuki Vitara
2019, 104 219 km
15 900 €
183 €/kuus
Suzuki Vitara
2021, 106 748 km
17 999 €
207 €/kuus
Volkswagen Tiguan
2017, 118 357 km
16 900 €
194 €/kuus
SEAT Ateca
2019, 148 600 km
17 000 €
195 €/kuus
Hyundai Tucson
2017, 105 661 km
17 999 €
194 €/kuus
Mazda CX-5
2018, 105 000 km
18 990 €
216 €/kuus