Kia Soul
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2016 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 79 146 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.6, 94 kW D4FB | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | KNAJP816BF7117923 | ||||||
| Reg. nr. | 862TMG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Jahutusega kindalaegas: ees
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Comfort istmed
- Käetugi ees
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Stereo: originaal
- Kõlarid
- CD mängija
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
- Esitulede pesurid
Muu
- Pagasikate
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1582 cm³ |
| Võimsus: | 94 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.5 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 158 g/km |
| Tippkiirus: | 177 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4140 mm |
| Laius: | 1800 mm |
| Kõrgus: | 1593 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1406 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Kandevõime: | 534 kg |
| Haagis piduritega: | 1100 kg |
| Haagis piduriteta: | 550 kg |
| Teljevahe: | 2570 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Seisukord: Laitmatu. Ostetud uuena esindusest septembris 2016. Hooldatud õigeaegselt.Tehnika: Ökonoomne diisel, usaldusväärne automaatkäigukast, suurepärane manööverdusvõime.
Ajalugu: Üks omanik, avariivaba, läbisõit 79 146 km (originaal).
Lisa: Kaasa tulevad 4 talverehvi.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 193 €
Registreerimistasu: 709 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.