Ford Fiesta
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2009 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.2, 44 kW STJA | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | WF0JXXGAJJ8Y15682 | ||||||
| Reg. nr. | 319BBV | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: 4 tk
- Turvavööde eelpingutid
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Immobilisaator
- Signalisatsioon: mahuanduriga
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel
- Rool: multifunktsionaalne
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Peeglid päikesesirmides
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Stereo: originaal, aux sisend
- Kõlarid
Tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Ilukilbid
- Varuratas: täismõõdus
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Pagasikate
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1242 cm³ |
| Võimsus: | 44 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.3 l/100 km |
| Maanteel: | 4.3 l/100 km |
| Keskmine: | 5.4 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 128 g/km |
| Tippkiirus: | 152 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Beež |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 3950 mm |
| Laius: | 1722 mm |
| Kõrgus: | 1433 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1054 kg |
| Täismass: | 1495 kg |
| Kandevõime: | 441 kg |
| Haagis piduritega: | 500 kg |
| Haagis piduriteta: | 500 kg |
| Teljevahe: | 2489 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 62 €
Registreerimistasu: 235 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.