Škoda Kodiaq Sportline FL
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2022 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 74 778 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Sedaan, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 110 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 01.03.2027, kuni 150 000 km | ||||||
| VIN | TMBJJ9NS9N8509061 | ||||||
| Reg. nr. | 042JNX | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.05.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, soojendusega, sportrool
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides
- Start-stopp süsteem
- Katusereelingud
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Topsihoidjad: ees
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Päevatuled: led
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid
Muu
- Veokonks
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Elektrilise lukustussüsteemiga haagisekonks
- Võrkvahesein pagasiruumi ja salongi vahel
- Automaatselt tumenev salongipeegel koos USB-C liidesega laekonsoolis
- Lisagarantii: 50 000 km
- El. seadistatavad esiistmed, mälufunktsiooniga, ilma sahtlita kõrvalistuja istme all
- Mootori ja käigukasti kaitse
- Kolmetsooniline automaatne kliimaseade, eraldi seadistatav juhile ja kaassõitjale
- Kaugjuhtimisega seisuküte
- diiselmootoritel välistab standardist elektrilise lisasoojenduse
- Soojendusega esiklaas
- Adaptiivne kiirushoidik koos kiirusepiirangu seadmise võimalusega
- Bluetooth käed-vabad telefonisüsteem koos telefonilaekaga keskkonsoolis (ühendus välisantenniga), juhtmeta laadimise funktsioon
- Täiendava mürasummutusega esimesed külgaknad + tumedaks toonitud klaasid taga, alates B-piilarist
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1968 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.5 l/100 km |
| Maanteel: | 4.1 l/100 km |
| Keskmine: | 4.6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 146 g/km |
| Tippkiirus: | 204 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Sedaan |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4748 mm |
| Laius: | 1882 mm |
| Kõrgus: | 1678 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1816 kg |
| Täismass: | 2360 kg |
| Kandevõime: | 544 kg |
| Autorongi mass: | 4360 kg |
| Haagis piduritega: | 2000 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2788 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
6 Kuud tasuta kasko
6 Kuud tasuta kasko;Tehasegarantii 03.2027 või 150000 km
Avariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 281 €
Registreerimistasu: 1187 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Mercedes-Benz T 180
2024, 69 000 km
27 900 €
300 €/kuus
Škoda Superb
2023, 71 850 km
29 300 €
315 €/kuus
Volkswagen Arteon
2022, 102 171 km
29 490 €
317 €/kuus
Mercedes-Benz GLB 180
2021, 44 000 km
29 990 €
342 €/kuus
Volkswagen Arteon
2023, 64 000 km
30 000 €
320 €/kuus
Škoda Karoq
2023, 52 920 km
31 900 €
343 €/kuus