Peugeot Expert L3 VIP BlueHDi TRAVELLER
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 07.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 59 384 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 130 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 01.07.2026, kuni 100 000 km | ||||||
| VIN | VF3VEEHZ7MZ055480 | ||||||
| Reg. nr. | 718FPB | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.07.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Külgmised turvakardinad
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- ABS pidurid
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
Mugavus
- Panoraamkatus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk
- Võtmeta käivitus
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera
- Parkimisandurid: taga
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Elektrilised liuguksed
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Istmesoojendused
- Käetugi ees
- Elektrilised akende tõstukid
- Toonitud klaasid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Jalamatid: tekstiil
- Topsihoidjad: ees
- Nahkpolster
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan: ees
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- Autokompuuter
- Stereo: originaal
- Kõlarid
Tuled
- Kurvituled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
Muu
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.4 l/100 km |
| Keskmine: | 5.7 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 190 g/km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5309 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1899 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2069 kg |
| Täismass: | 2860 kg |
| Kandevõime: | 791 kg |
| Autorongi mass: | 4760 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
6 Kuud tasuta kasko
6 Kuud tasuta kaskoAvariilisuse info:
Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 633 €
Registreerimistasu: 2298 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
|
Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müügispetsialist
+37255537*** Näita
|
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.