Iveco EUROCARGO ML 75E15
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 09.2004 · Saksamaa | ||||||
| Läbisõit | 312 000 km | ||||||
| Keretüüp | Veok, Furgoon, 2 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 3.9, 110 kW F4AE0481C | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Tagavedu | ||||||
| VIN | ZCFA75B0202441758 | ||||||
| Reg. nr. | 231BML | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.01.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Allasõidutõke
Mugavus
- Reguleeritav vedrustus
- Parkimiskaamera: taga
Multimeedia
- Stereo
Muu
- Tagaluuktõstuk 1500kg
- Äsja hooldatud, paigaldatud uued akud
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 3.9 l |
| Kubatuur: | 3922 cm³ |
| Võimsus: | 110 kW |
| Tippkiirus: | 90 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Kollane |
| Keretüüp: | Veok |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 2 tk |
| Pikkus: | 6500 mm |
| Laius: | 2280 mm |
| Kõrgus: | 3270 mm |
| Sõiduki kategooria: | N2 |
| Sõiduki tüüp: | Veok |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 4690 kg |
| Täismass: | 7490 kg |
| Kandevõime: | 2800 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3340 mm |
| Sildade arv: | 2 |
| Rattavalem: | 4x2 |
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.