Mercedes-Benz E 300
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2021 · Belgia | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (diisel/elekter) | ||||||
| Mootor | 2.0, 225 kW 654920 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | W1K2132111A966685 | ||||||
| Reg. nr. | 555MEZ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Müüja: Janno
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi: kiirustundlik
- Turvapadjad
- Külgmised turvakardinad
- Turvavööde eelpingutid
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees, taga
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Tagaistuja meeldetuletussüsteem
- Lapselukk
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Äkkpidurdustuled
- Automaatne paigalseismise funktsioon
- Automaatne pidurdussüsteem
- Automaatsed ohutuled
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Sõiduraja hoidmise abisüsteem
- Sõiduraja vahetamise abisüsteem
- Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus
- Pimenurga hoiatus
- Ohutu väljumise abi
- Veojõukontroll
- Liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine
- Juhi väsimuse tuvastamise süsteem
- Hädaabikutsesüsteem e-Call
- Elektrooniline seisupidur
- Immobilisaator
- Pidurid: jahutusega
- Signalisatsioon: kaldeanduriga, mahuanduriga
- Pidurdusjõukontroll
- Kokkupõrget ennetav pidurisüsteem
- Jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott
Mugavus
- Panoraamkatus: avatav, elektrilise rulooga
- USB: usb-c
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Võtmeta avamine ja sulgemine
- Võtmeta käivitus
- Pagasiruumiluuk elektriliselt avatav/suletav: jala viipega, puldist
- Automaatse parkimise funktsioon
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja: adaptiivne
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Follow Me Home’i funktsiooniga esituled
- Digitaalne näidikutepaneel
- Info kuvamine esiklaasile
- Telefoni juhtmevaba laadimine
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega, sportrool
- Käiguvahetus roolilt
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Õhuga reguleeritavad istmed
- Reguleeritava kõrgusega istmed
- Reguleeritava kumerusega seljatugi
- Istmesoojendused
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Sportistmed
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus: valitav värvitoon
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kohandatav meeleoluvalgustus
- Kesklukustus: puldiga
- Õhuionisaator
- Differentsiaal: automaatne
- Aknapesuvedeliku taseme näidik
- Tagaklaasi soojendus
- Sportpakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Armatuurlaud: nahkkattega
- Keskkonsool
- Laepolster: tume
- Nahkpolster: must
- Valgustuspakett
Multimeedia
- Ekraan
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Navigatsiooniseade
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Helivõimendi
- Kõlarid
- Subwoofer
- Hääljuhtimine
- Bluetooth
Tuled
- Päevatuled: led, matrix led
- Kurvituled
- Suunatuled: led
- Tagumised tuled: led
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Kaugtulede ümberlülitamise assistent
Rehvid ja veljed
- Rehvirõhu kontrollsüsteem
- Suverehvid
- Valuveljed
- Kaasa talverehvid: naastrehvid
Muu
- Veokonks: elektriline, teisaldatav
- Spoileriring
- Haagise stabiliseerimise süsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (diisel/elekter) |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1950 cm³ |
| Võimsus: | 225 kW |
| Keskmine: | 5 l/100 km |
| Elektriline sõiduulatus: | 45 km |
| CO₂ emissioon: | 39 g/km |
| Tippkiirus: | 230 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4996 mm |
| Laius: | 1868 mm |
| Kõrgus: | 1499 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2321 kg |
| Täismass: | 2850 kg |
| Kandevõime: | 529 kg |
| Haagis piduritega: | 2100 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2939 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa väga heas korras auto,hooldused tehtud korrapäraselt. Kombineeritud diisel-ja elektrimootori võimsus 225kW/ 700Nm. Kaasa kodulaadija ning kiirlaadija. Väga ökonoomne,kuid samas vajadusel ka särtsakas auto(puhtalt elektiga võimalik sõita ca.40 km)Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 310 €
Registreerimistasu: 1007 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.