Opel Insignia
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 04.2018 | ||||||
| Läbisõit | 99 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 1.5, 121 kW | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | W0VZT6GB3J1127366 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 26.04.2027 | ||||||
Varustus
- Küsi täpsemat teavet auto kohta Sakari Sahlberg tel. 0406701244
- Hooldusajalugu
- Viimane hooldus: 3/26, 98tkm
- Kaks komplekti rehve
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- Mootoriploki soojendi
- IntelliLink multimeediasüsteem Navi 900
- Parkimisandur, andurid ees ja taga
- Stabiilsuskontrollisüsteem (ESP)
- Kahetsooniline automaatne kliimaseade
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
- 40/20/40-tagaistmed, elektriline lukustuse vabastus tagaistmetele
- Eesistuja istme neljasuunaline reguleerimine
- Isofix-kinnitusvalmidus tagaistmetel
- Keskkäetugi esiistmete vahel ja hoiutasku
- Juhi istme kaheksasuunaline reguleerimine, sisaldab kõrguse reguleerimist
- Juhi istme elektriline nimmetugi
- Soojendusega esiistmed
- Peatoed kõigil viiel istmekohal
- Sademõõtur
- Elektrilised küljeaknad ees
- Elektrilised küljeaknad taga
- Tumedad tagaklaasid
- Turvapadjad, külgturvapadjad ees ja taga ning kardinaturvapadjad
- ABS-pidurid, ketaspidurid ees ja taga, hädapidurdusabi ja kurvipidurduskontroll
- Elektriline käsipidur
- Kokkupõrkehoiatus ja hädapidurdusabi
- Mitmefunktsioonilised juhtnupud roolil
- Nahkkattega rool
- Esiistmete turvavöö meeldetuletajad
- Kolmepunkti turvavööd ja esiistmete turvavööde eelpingutid
- Opel OnStar automaatne hädaabikõne ja isiklik abiline
- USB-pistik
- Aktiivne kapott
- Opel EYE: Aktiivne sõiduraja hoidmise abisüsteem, automaatne hädapidurdus madalatel kiirustel ja jalakäija tuvastus, eesoleva sõiduki kauguse tuvastus
- Digitaalne 4,2-tolline värviline juhi infokeskus rooli taga
- Esituled, halogeen
- Esimesed udutuled
- Hädapidurdusest hoiatavad pidurituled
- LED-päevatuled ja LED-tagatuled
- Intellilux LED MATRIX esituled
- Tagumine udutuli
- Mootori automaatne Start/Stop-funktsioon
- Talvepakett Soojendusega esiistmed (KA1), Roolisoojendus (UVD)
- Sisevalgustuspakett Lugemisvalgustid laes, ees ja taga, Valgustid päikesesirmide meigipeeglites
- Valguse ja nähtavuse pakett
- Rehvirõhu jälgimissüsteem, aktiivne rõhu mõõtmine iga rehvi kohta
- Elektriliselt reguleeritavad soojendusega välispeeglid
- Võtmeta avamis- ja käivitussüsteem
- Kaugjuhitav kesklukustus
- Tagurduskaamera
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 1.5 l |
| Kubatuur: | 1490 cm³ |
| Võimsus: | 121 kW |
| Kütusekulu linnas: | 7.3 l/100 km |
| Maanteel: | 5.2 l/100 km |
| Keskmine: | 6 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 136 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 8.9 s |
| Tippkiirus: | 222 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 4897 mm |
| Laius: | 1863 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1441 kg |
| Täismass: | 2015 kg |
| Haagis piduritega: | 1405 kg |
| Haagis piduriteta: | 700 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 167 €
Registreerimistasu: 578 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.