Toyota Proace Verso Shuttle Long
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2021 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 88 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 4 ust, 9 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 106 kW AH01 | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| Garantii | 06.2031 | ||||||
| VIN | YARVEEHTMGZ206564 | ||||||
| Reg. nr. | 803WLG | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.06.2027 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, mäluga, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: 360
- Parkimisandurid: ees, taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, sügavus
- Istmesoojendused: ees
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid: ees
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Kohtvalgustid
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
- Eraldi kliimaseade tagaistmetele
Sisustus
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Laepolster: hele, tekstiil
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Ekraan: ees, puutetundlik
- Apple CarPlay
- Android Auto
- Käed vabad süsteem
- DAB raadio
- Autokompuuter
- Autotelefon
- Stereo: originaal, usb pesa
- Kõlarid
- Bluetooth
- Elektriline antenn
Tuled
- Kurvituled
- Udutuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Kaasa talverehvid: lamellrehvid
Muu
- Eesti auto
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 106 kW |
| Kütusekulu linnas: | 5.8 l/100 km |
| Maanteel: | 5 l/100 km |
| Keskmine: | 5.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 188 g/km |
| Tippkiirus: | 185 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 9 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5309 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1899 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2072 kg |
| Täismass: | 2850 kg |
| Kandevõime: | 778 kg |
| Haagis piduritega: | 1900 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Relax garantii
- Sõiduk on uuena Eestist ostetud- Puhas ja heas tehnilises korras
- Kõik hooldused on teostatud ametlikus Toyota margiesinduses
- Toyota Relax garantii (hooldades ametlikus esinduses, pakub Toyota 10 aastat Relax garantiid)
- 9-kohaline, kliimaautomaatik, taga eraldi kliimaseade, kahepoolsed liuguksed, püsikiirusehoidja, 360-parkimiskaamera, kurvituled, puutetundlik ekraan, Apple CarPlay/Android Auto
Hooldused:
'24 668 km - 14.10.2022
'45 734 km - 31.07.2023
'73 320 km - 21.01.2025
- Mootorsõiduki registreerimismaks 511€ lisandub hinnale, aastamaks 50€ on tasutud ja sisaldub hinnas.
Palume huvi korral ette helistada, asume Akadeemia tee 33, Tallinn
EST, ENG +372 5276666
Если вы заинтересованы, пожалуйста, позвоните заранее, мы находимся по адресу Akadeemia tee 33, Tallinn
RUS +372 53574654
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 511 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.