Toyota Land Cruiser
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 02.2011 | ||||||
| Läbisõit | 383 000 km | ||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 4.5, 210 kW 1VD | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTMHV05J904050121 | ||||||
| Reg. nr. | 789BDM | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.11.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 4.5 l |
| Kubatuur: | 4461 cm³ |
| Võimsus: | 210 kW |
| Kütusekulu linnas: | 12 l/100 km |
| Maanteel: | 9.1 l/100 km |
| Keskmine: | 10.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 270 g/km |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 4 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4950 mm |
| Laius: | 1970 mm |
| Kõrgus: | 1865 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2795 kg |
| Täismass: | 3300 kg |
| Kandevõime: | 505 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Продаю Toyota Land Cruiser 200
Продаю Toyota Land Cruiser 200, 2011 года.+372 5351 0178
Автомобиль в хорошем техническом состоянии, обслуживался своевременно. Надёжный и комфортный внедорожник.
Год выпуска: 2011
Пробег: 383 000 км
Цвет: чёрный
Двигатель: дизель 4.5 (4461 см3, 210 кВт)
Коробка передач: автомат
Привод: полный
По технической части: заменён насос AHC, установлены новые датчики положения кузова, заменены верхние шаровые, недавно заменены масло и фильтры, новые суппорта, свежая всесезонная резина.
В подарок зимняя шипованная резина и молдинги на двери.
Габариты: длина 4950 мм, ширина 1970 мм, высота 1865 мм. Полная масса: 3300 кг, грузоподъёмность: 505 кг. Разрешённая масса прицепа: 3500 кг с тормозами, 750 кг без тормозов.
Годовой налог: 357,32 €
Регистрационный сбор: 1441,80 €
Есть фото и видео рамы/днища, а также видео работы AHC, при необходимости отправлю.
Пишите в личные сообщения или звоните: +372 5351 0178
————
Müüa Toyota Land Cruiser 200, 2011. aasta.
+372 5351 0178
Auto on heas tehnilises seisukorras ja õigeaegselt hooldatud. Töökindel ja mugav maastur.
Aasta: 2011
Läbisõit: 383 000 km
Värv: must
Mootor: diisel 4.5 (4461 cm3, 210 kW)
Käigukast: automaat
Vedav sild: nelikvedu
Tehnilise poole pealt: vahetatud AHC pump, uued kere kõrguse andurid, vahetatud ülemised šarniirid, hiljuti vahetatud õli ja filtrid, uued pidurisadulad, värske aastaringne rehv.
Kaasa tulevad talvised naastrehvid ja ukseliistud.
Mõõdud: pikkus 4950 mm, laius 1970 mm, kõrgus 1865 mm. Täismass: 3300 kg, kandevõime: 505 kg. Haagise lubatud mass: piduritega 3500 kg, piduriteta 750 kg.
Aastamaks: 357,32 €
Registreerimistasu: 1441,80 €
Olemas pildid ja videod raamist/põhja alt ning AHC tööst, vajadusel saadan.
Kirjuta privaatsõnumisse või helista: +372 5351 0178
Vahetuse võimalus
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 263 €
Registreerimistasu: 1225 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.