Hyundai ix35 Style Blue Drive
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 10.2012 · Eesti | ||||||
| Läbisõit | 250 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Mahtuniversaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 1.7, 85 kW D4FD | ||||||
| Käigukast | Manuaal | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | TMAJT81UACJ293443 | ||||||
| Reg. nr. | 217BHP | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus
- ISOFIX lasteistme kinnitus
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Veojõukontroll
- Immobilisaator
- Pidurid
- Signalisatsioon
- Pidurdusjõukontroll
Mugavus
- Elektrilise soojendusega esiklaas
- 12V pistikupesa
- USB
- Kliimaseade
- Välispeeglid: elektrilised
- Tahavaatepeegel
- Püsikiiruse hoidja
- Reguleeritav roolisammas
- Rool: multifunktsionaalne, nahkkattega
- Istmesoojendused: ees, taga
- Tagaistme seljatugi allaklapitav
- Käetugi ees: laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Kohtvalgustid
- Start-stopp süsteem
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus
- Automaatse soojendusega esiklaasi pesurid
- Tagaklaasi soojendus
- Talvepakett
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid
- Topsihoidjad
- Käigukanginupp
- Käsipidurikang
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster
- Tekstiilpolster
Multimeedia
- Autokompuuter
- Stereo: originaal, usb pesa
- Helivõimendi
- Kõlarid
- CD mängija
Tuled
- Päevatuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Päevasõidutulede automaatne lülitus
- Tulede korrektor
Rehvid ja veljed
- Suverehvid
- Valuveljed
Muu
- Pagasikate
- Kaubakinnituse konksud
- Reisiarvesti
- Esi- ja tagarataste porikummid
- AUX audiopistik
- Põhjamaade pakett
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 1.7 l |
| Kubatuur: | 1685 cm³ |
| Võimsus: | 85 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6 l/100 km |
| Maanteel: | 4.8 l/100 km |
| Keskmine: | 5.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 135 g/km |
| Heitmenorm: | Euro 5 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Mahtuniversaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4410 mm |
| Laius: | 1820 mm |
| Kõrgus: | 1660 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1 |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1510 kg |
| Täismass: | 1940 kg |
| Kandevõime: | 430 kg |
| Haagis piduritega: | 1200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2640 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Mahukas, töökindel ja ökonoomne!
Mahukas, praktiline ja tasemel sõiduomadustega maastur. Kõrge kliirensi tõttu on turvaline sõit tagatud olenemata tee- või ilmastikuoludest.Tegemist on vaieldamatult kõige ökonoomsema IX35 versiooniga - 1.7 CRDi diiselmootor koos 6-käigulise manuaalkastiga on uskumatult ökonoomne.
Auto on varustatud mh. põhjamaade paketiga, mis sisaldab nii esi- kui ka tagaklaasi elektrilist soojendust, nii esi- kui ka tagaistmete soojendust jne. Auto läheb ka külma pakasega väga kiiresti soojaks.
Auto on ostetud uuena Eestist Hyundai margiesindusest (Topauto). Tegemist ei ole välismaalt müügi eesmärgil toodud importautoga!
Viimastel aastatel on teostatud järgnevad tööd:
Viimase kahe aasta jooksul on auto saanud uued pihustid, uue diisli kõrgsurvepumba, uue sisselaskekollektori ja uue mootoriketi (tööd tehtud Topautos).
Liisinguleping pangaga on lõpetatud - võimalik on mugav omanikuvahetus uue omaniku nimele Transpordiameti e-teeninduses.
Autoga tulevad kaasa kõik võtmed/puldid, hooldusdokumendid, autoga seonduvad juhendid jms.
Väga madala kütusekuluga praktiline maastur.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 88 €
Registreerimistasu: 334 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.