Toyota Land Cruiser
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 06.2003 · Eesti | ||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 7 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 4.2, 150 kW 1HD-FTE | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | JTEHC05J204016118 | ||||||
| Reg. nr. | 696MDO | ||||||
| Tehnoülevaatus | 28.02.2026 | ||||||
Müüja: Janno
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- Roolivõimendi
- Turvapadjad: kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus
- Turvavööde kinnitamise meeldetuletus: ees
- ISOFIX lasteistme kinnitus: taga
- Lisapidurituli
- ABS pidurid
- Sõiduki stabiilsuskontroll
- Pidurid
- Signalisatsioon: mahuanduriga
Mugavus
- 12V pistikupesa
- Katuseluuk: klaasist, elektriline
- Seisuküte (eelsoendus): mootori, salongi, puldist
- Kliimaseade: kliimaautomaatik
- Välispeeglid: elektrilised, soojendusega, kokkuklapitavad
- Tahavaatepeegel: isetumenev
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimisandurid: taga
- Reguleeritav roolisammas: kõrgus, elektriline
- Rool: nahkkattega
- Elektriliselt reguleeritavad istmed: mäluga, ees
- Istmesoojendused: ees
- Käetugi ees: reguleeritav, laekaga
- Käetugi taga
- Elektrilised akende tõstukid: ees, taga
- Toonitud klaasid
- Peeglid päikesesirmides: valgustusega
- Uste sisevalgustus
- Katusereelingud: originaal
- Välistemperatuuri näidik
- Vihmaandur
- Kesklukustus: puldiga
- Tagaklaasi soojendus
Sisustus
- Iluliistud salongis
- Taskud esiistmete seljatugedes
- Jalamatid: kumm
- Pagasiruumi matt: kumm, tekstiil
- Topsihoidjad: ees, taga
- Käigukanginupp: nahkkattega
- Käsipidurikang: nahkkattega
- Armatuurlaud
- Keskkonsool
- Laepolster: hele
- Nahkpolster: hall
Tuled
- Udutuled
- Suunatuled
- Tagumised tuled
- Esitulede pesurid
Rehvid ja veljed
- Valuveljed
Muu
- Astmelauad
- Esi- ja tagarataste porikummid
- Autolt on eemaldatud originaal vedrustust ning paigaldatud Old Man Emu vedrustus.
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 4.2 l |
| Kubatuur: | 4164 cm³ |
| Võimsus: | 150 kW |
| Keskmine: | 13 l/100 km |
| Tippkiirus: | 175 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 3 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 7 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4890 mm |
| Laius: | 1940 mm |
| Kõrgus: | 1880 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2585 kg |
| Täismass: | 3260 kg |
| Kandevõime: | 675 kg |
| Haagis piduritega: | 3500 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
Müüa Toyota LC100 kuna auto lihtsalt seisab, sellepärast ei ole ka ülevaatust. Käivitub ja sõidab.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 616 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.