BMW X5
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 03.2003 · Prantsusmaa | ||||||
| Läbisõit | 305 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Universaal, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Bensiin | ||||||
| Mootor | 3.0, 170 kW BMW-306S3 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | WBAFA510X0LT41033 | ||||||
| Reg. nr. | 444VKD | ||||||
| Tehnoülevaatus | 31.10.2026 | ||||||
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Bensiin |
| Kubatuur: | 3.0 l |
| Kubatuur: | 2979 cm³ |
| Võimsus: | 170 kW |
| CO₂ emissioon: | 310 g/km |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Must |
| Keretüüp: | Universaal |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4761 mm |
| Laius: | 1875 mm |
| Kõrgus: | 1715 mm |
| Sõiduki kategooria: | M1G |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 2095 kg |
| Täismass: | 2620 kg |
| Kandevõime: | 525 kg |
| Haagis piduritega: | 2300 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 2820 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
BMW X5 ROOSTEVABA
Müüa korralik roostevaba X5 Prantsusmaalt.Reg tasu 770eur on juba makstud!
Väga hinnatud ja töökindel M54B30 mootor!
Enne talve tehtud autole roostekaitse tõrje kerevaha ja Krown õliga!
All 3000km sõitnud Pirelli uued rehvid.
Autot hoitud heaperemehelikult!
Ei tingi!
Registreerimisnumber ei tule autoga kaasa.
Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 50 €
Registreerimistasu: 708 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autolaen sobib kasutatud auto, mototehnika, haagise, haagissuvila ja veesõiduki soetamiseks. Laenuga saad katta ka remonditööd ja muud sõidukiga seotud kulud, näiteks rehvide või lisavarustuse ostu.
Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.