Citroën Jumpy
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 01.2018 · Taani | ||||||
| Läbisõit | 290 000 km Hooldusraamat |
||||||
| Keretüüp | Kaubik, 4 ust, 3 kohta | ||||||
| Kütus | Diisel | ||||||
| Mootor | 2.0, 130 kW AH01 | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | VF7VFAHHWHZ011424 | ||||||
| Reg. nr. | 437CYJ | ||||||
| Tehnoülevaatus | 30.09.2026 | ||||||
Varustus
Ohutus ja turvalisus
- ABS pidurid
- Automaatsed ohutuled
Mugavus
- USB
- Kliimaseade: kliimaautomaatik, konditsioneer
- Püsikiiruse hoidja
- Parkimiskaamera: taga
- Parkimisandurid: ees, taga, 360
- Reguleeritav roolisammas
- Istmesoojendused
- Käetugi ees: reguleeritav
- Elektrilised akende tõstukid
- Peeglid päikesesirmides
- Pardakaamera
- Kesklukustus: puldiga
Sisustus
- Poolnahkpolster
Multimeedia
- Ekraan: puutetundlik
- Bluetooth
Tuled
- Esitulede pesurid
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Diisel |
| Kubatuur: | 2.0 l |
| Kubatuur: | 1997 cm³ |
| Võimsus: | 130 kW |
| Kütusekulu linnas: | 6.6 l/100 km |
| Maanteel: | 5.8 l/100 km |
| Keskmine: | 6.2 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 163 g/km |
| Tippkiirus: | 170 km/h |
| Heitmenorm: | Euro 6 |
Kere ja istekohad
| Värv: | Hall |
| Keretüüp: | Kaubik |
| Istekohti: | 3 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 5309 mm |
| Laius: | 1920 mm |
| Kõrgus: | 1920 mm |
| Sõiduki kategooria: | N1 |
| Sõiduki tüüp: | Kaubik |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1905 kg |
| Täismass: | 3000 kg |
| Kandevõime: | 1095 kg |
| Haagis piduritega: | 2200 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
| Teljevahe: | 3275 mm |
| Sildade arv: | 2 |
Lisainfo
AutomatMootorsõidukimaks
Aastamaks: 68 €
Registreerimistasu: 500 €
Tasutud
Antud sõiduki registreerimistasu on tasutud ja sõiduki ostmisel ei pea ostja registreerimistasu uuesti tasuma.
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
MOGO autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.
Sarnased pakkumised
Peugeot 508
2017, 206 000 km
10 500 €
124 €/kuus
Volkswagen Caddy
2017, 224 800 km
10 750 €
128 €/kuus
Volvo V70
2017, 254 000 km
11 000 €
130 €/kuus
Opel Insignia
2017, 174 000 km
11 300 €
133 €/kuus
Škoda Superb
2016, 240 791 km
11 500 €
137 €/kuus
Renault Espace
2016, 204 877 km
11 700 €
139 €/kuus