Suzuki Swift
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 05.2025 | ||||||
| Läbisõit | 14 000 km | ||||||
| Keretüüp | Luukpära, 4 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Hübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.2, 61 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Esivedu | ||||||
| VIN | JSAZCEDS800160631 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 08.05.2029 | ||||||
Varustus
- Viimane hooldus: 13571 km, 5/2026
- Tehasegarantii kehtib kuni 7.5.2028 / 100000 km
- 2x võtmed
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- 9" puutetundlik ekraan
- Aktiivne sõiduraja jälgimine
- Võtmeta sisenemine ja käivitamine
- Kaugtulede abisüsteem
- Pimenurga jälgimissüsteem
- Juhtmevaba Android Auto
- Juhtmevaba Apple CarPlay
- Kohanduv püsikiiruse hoidja
- Navigatsioonisüsteem (ei räägi eesti keelt)
- Tagurduskaamera
- Parkimisandur taga
- Ristuva liikluse hoiatussüsteem
- Tumedad tagaklaasid
- Suzuki Connect nutitelefoni rakendus saadaval
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Hübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.2 l |
| Kubatuur: | 1197 cm³ |
| Võimsus: | 61 kW |
| Keskmine: | 4.9 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 106 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 11.9 s |
Kere ja istekohad
| Värv: | Punane |
| Keretüüp: | Luukpära |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 4 tk |
| Pikkus: | 3860 mm |
| Laius: | 1735 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1032 kg |
| Täismass: | 1389 kg |
| Haagis piduritega: | 1000 kg |
| Haagis piduriteta: | 400 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
LHV autolaen
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.