Hyundai Tucson
|
|||||||
| Seisukord | Kasutatud | ||||||
| Esmareg. | 08.2024 | ||||||
| Läbisõit | 43 000 km | ||||||
| Keretüüp | Maastur, 5 ust, 5 kohta | ||||||
| Kütus | Pistikhübriid (bensiin/elekter) | ||||||
| Mootor | 1.6, 197 kW | ||||||
| Käigukast | Automaat | ||||||
| Veoskeem | Nelikvedu | ||||||
| VIN | TMAJE812DNJ218331 | ||||||
| Tehnoülevaatus | 16.08.2028 | ||||||
Varustus
- Hooldusajalugu
- 10,25" navigatsioonisüsteem On Board Live-teenustega (SIM-kaart)
- Tehasegarantii kehtib
- 2x võtmed
- Täielik margiesinduse hooldusraamat
- Kergmetallveljed suve- ja talverehvidega
- HTRAC 4WD-süsteem Multiterrain-sõidurežiimi seadistusega (lumi/muda/liiv)
- Kohanduv püsikiiruse hoidja
- Tagurduskaamera dünaamiliste juhtjoontega
- Parkimisandur (ettepoole)
- Parkimisandur taga
- Viimane hooldus: 30861 km, 10/2025
- Elektrooniliselt reguleeritav vedrustus (Electronic Control Suspension ECS)
- Soojendusega tagaistmed
- Tagaistme kokkuklappimine pagasiruumist
- UV-kaitsega Solar Glass esiklaas ja tumendatud tagaaknad
- Automaatne hädapidurdussüsteem autode, jalakäijate ja jalgratturite tuvastusega
- Automaatne hädapidurdussüsteem ristmiku jälgimisega FCA-JX (Forward Collision Avoidance Assist - Junction)
- Lukustumisvastane pidurisüsteem ABS, elektrooniline stabiilsuskontroll ESC, mägipidur DBC, mägikäivitusabi HAC, haagise stabiilsuskontroll TSA ja mitmekordne kokkupõrkepidurdus MCB
- Soojendusega rool
- Tõhus 15W juhtmevaba nutitelefoni Qi-laadimine jahutusfunktsiooniga
- Bluelink telemaatika nutitelefoni rakenduse juhtimisega
- Pimenurga hoiatussüsteem
- Dual Bluetooth
- Krell Premium helisüsteem 8 kõlariga ja bassikõlariga
- Supervision-armatuurlaud 10,25" digitaalne
- Esituled Bi-Led, MFR
- HBA-kaugtulede automaatika
- Safety Pack Premium Kiirtee sõiduabi HDA (Highway Driving Assist) ja navigatsioonipõhine kohanduv kiirushoidik. Pimenurga jälgimiskaamera BVM (Blind-Spot View Monitor). 360° kaamerasüsteem SVM (Surround View Monitor).
- Smart Key -võtmeta lukustus- ja käivitussüsteem
Tehnilised andmed
Mootor ja kütus
| Kütus: | Pistikhübriid (bensiin/elekter) |
| Kubatuur: | 1.6 l |
| Kubatuur: | 1598 cm³ |
| Võimsus: | 197 kW |
| Keskmine: | 1.3 l/100 km |
| CO₂ emissioon: | 31 g/km |
| Kiirendus 0-100 km/h: | 8.6 s |
| Tippkiirus: | 191 km/h |
Kere ja istekohad
| Värv: | Valge |
| Keretüüp: | Maastur |
| Istekohti: | 5 tk |
| Uksi: | 5 tk |
| Pikkus: | 4500 mm |
| Laius: | 1865 mm |
| Sõiduki tüüp: | Sõiduauto |
Massid, haagis, teljevahe
| Tühimass: | 1893 kg |
| Täismass: | 2415 kg |
| Haagis piduritega: | 1350 kg |
| Haagis piduriteta: | 750 kg |
Lisainfo
Sõiduk asub kesklaos. Tarneaeg alates 7 päeva.Mootorsõidukimaks
Aastamaks: 136 €
Registreerimistasu: 724 €
Arvutatud väärtused on indikatiivsed. Kui soovid täpsemat infot automaksu kohta, siis kliki siia.
Müüja andmed
Sõiduki taustakontroll
Väldi kulukaid probleeme, kontrollides auto ajalugu.
- Avariid
- Läbisõidu ajalugu
- Tehnoülevaatused
- Kahjustused
- Pildid
- Tagasikutsumised ohutuse tagamiseks
- Omanikuvahetused
- Registreeritud vargused
Sõiduki ostueelne kontroll
Ostueelse kontrolli käigus kontrollib sõltumatu ekspert auto tehnilist seisukorda.
-
Kiirkontroll
40 punkti test
-
Ostueelne kontroll
70 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, avariide tuvastamine
-
Premium kontroll
100 punkti test, pikk proovisõit, diagnostika, ajaloo kontroll, kontroll tehnoülevaatuspunktis
Coop Pank Autoliising
Autoliising kiirelt ja mugavalt
Naudi vabadust ratastel ja finantseeri oma uus sõiduk kiirelt ning mugavalt kasvõi 0 € sissemaksega. Coop Panga liising sobib Sinu auto, kaubiku, ATV või mootorratta muretuks ostuks. Täida liisingutaotlus ning teeme Sulle pakkumise kolme päeva jooksul.